Ja-pojade.pl jest założonym w 2020 roku startupem, który rewolucjonizuje branżę transportową.

Już dziś jesteśmy najlepszym miejscem w sieci jeśli poszukujesz pracowników lub nagle potrzebujesz kierowcy do wykonania zlecenia.

Od ponad 10 lat pracujemy w branży transportowej i znamy ją od podszewki – nikt na rynku nie rozumie Twoich potrzeb bardziej od nas, a już uruchomione usługi to zaledwie początek!

Jesteśmy ekspertami od branży transportowej. Zobacz wystąpienia prezesa i założyciela ja-pojade.pl, Mateusza Chrzanowskiego:

Masz pytanie dotyczące branży transportowej?
Potrzebujesz, abyśmy rozwiązali Twój problem?
Odezwij się do nas!

Nasz zespół

Mateusz Chrzanowski

Twórca i prezes ja-pojade.pl

Pasjonat transportu i motoryzacji, przez ponad 10 lat prowadził własną firmę transportową i postanowił wziąć jej przyszłość we własne ręce. Od zera zbudował ja-pojadę, nabywając po drodze umiejętności, o które nigdy by się nie podejrzewał.

Sprzedaż i Customer Care

Pod przewodnictwem dyrektor sprzedaży Katarzyny Karpowicz

Czteroosobowy zespół specjalistów, który pokrywa wszystkie potrzeby spółki w zakresie codziennej pracy na lejku sprzedażowym: telemarketing, obsługa kluczowych klientów, sprzedaż B2B, sprzedaż ubezpieczeń oraz Customer Care dla kierowców i przedsiębiorców.

IT oraz Product Development

Jesteśmy gotowi na przyszłość

Zespół odpowiedzialny za backend, front-end, UX oraz projektowanie graficzne. Tak skrojony zakres kompetencji to podstawa rozwoju funkcjonalności usługi w latach 2022-2025.